vandens-filtrai
UAB ŠOMIS
VANDENS SISTEMŲ SERVISAS

Legionella yra gram neigiamos bakterijos, atsakingos už skirtingos rūšies ligas. Viena iš ligų yra Legionierių liga "Legioneliozė", netipinė pneumonija, kurios požymiai ir simptomai yra kosulys, dusulys, didelis karščiavimas, raumenų skausmai ir galvos skausmai. Tai dažnai pasireiškia po dviejų ar dešimties dienų po to, kai yra įkvepiamas drėgnas oras (aerozolis), kuriame yra bakterijos. Bakterija natūraliai aptinkama gėlame vandenyje ir jei šis vanduo nėra tinkamai apdorotas, gali užteršti karšto vandens vamzdynus/sistemas ir oro kondicionierius bei aušinimo sistemų bokštus.

Neprižiūrimos vandens sistemos, kuriose vyksta korozija bei auga bio plėvelė, yra puiki aplinka Legionella augimui. Taip pat šiltas vanduo (dušas, fontanai) gali būti ypač palanki aplinka Legionella augimui. Dėl šių priežasčių rekomenduojama apdoroti karšto vandens sistemas.

Turime ilgametę patirtį apdorojant sistemas nuo Legionella. Galime pateikti produktus ir profesionalų patarimus bei konsultacijas.

Visapusiškas cheminis apdirbimas, derinantis biocidus ir biodispersantus, siekiant efektyviai kontroliuoti bio plėvelės augimą.

Specialūs biocidai geriamojo vandens paruošimui, kurie rekomenduojami mikrobiologinio augimo ir legionelių augimo stabdymui (dezinfekcijai).

"Dilurit ® BC S-System  " - naujoviška oksiduojanti sistema - efektyvi prieš Legionella. Pagal DIN EN 13623 "Dilurit ® BC S-System  " atitinka visus reikalavimus.

KuriLoc Kit  - novatoriškas greitas tyrimas "Legionella" nustatymoui.

Dilurit ® BC S-System  - pažangiausia technologija, Legionella augimo kontrolei.

Parašykite
Paskambinkite