UAB ŠOMIS
VANDENS SISTEMŲ SERVISAS

Ferrolix® - platus pritaikymas garo generatorių ir katilų vandens paruošimui

Ferrolix® produktai yra sukurti optimaliam vandens paruošimui, siekiant užtikrinti apsaugą nuo nuosėdų ir korozijos visoje katilo sistemoje.

Deguonies surišėjai / Redukuojantys komponentai Ferrolix®

Net ir nedideli ištirpusio deguonies kiekiai gali sukelti katilo sistemų koroziją. Ferrolix® - lakieji ir nelakieji deguonies surišėjai, kurie tinkamai kontroliuoja ištirpusio deguonies koncentraciją.

Katilo vandens paruošimas / Nuosėdų inhibitoriai Ferrolix®

Nuovirų susiformavimas katilo sistemose sumažina sistemos efektyvumą ir tarnavimo ilgaamžiškumą, bei kelia saugumo pavojų. Ferrolix - fosfatai, polimerai, kaip nuosėdų inhibitoriai, kurie apsaugo sistemos paviršius nuo nuovirų ir korozijos.

Maitinantis vanduo ir garas/kondensato neutralizavimas Ferrolix® 8357

Korozija ir nuostoliai garo/kondensato sistemose dažniausiai atsiarnda dėl žemos pH reikšmės. Ferrolix® - plataus spektro neutralizuojantys ir šarminantys aminai skirti žemo, vidutinio ir aukšto slėgio sistemose.

Korozijos inhibitoriai Ferrolix® 332

Korozijos inhibitorius, skirtas naudoti uždarose šildymo ir aušinimo sistemose, kuriose yra aliuminio, plieno ir vario lydinių. Ferrolix® 332 suderinamas su antifrizo junginiais, pavyzdžiui, etilenglikoliu. Ferrolix® 332 tinkamas uždarose sistemose, kuriose naudojamas mažo laidumo aušinimo vanduo.